Oční optika Kladno

Hlavní náplní naší práce je spokojenost klientů, kteří zavítají do naší optiky. Od měření zraku na nejmodernějších přístrojích až po odborné poradenství při výběru brýlových obrub a brýlových čoček.

Při zpracování Vašich brýlí používáme moderní přístroje, díky kterým jsou brýle zhotoveny co nejrychleji a to s nejvyšší přesností a kvalitou. Nabízíme Vám zhotovení brýlí na počkání. Při objednávce speciálních brýlových čoček si na nové brýle počkáte pár dní, ale věříme, že budete spokojeni a budete se k nám rádi vracet.

Měření zraku a aplikaci všech typů měkkých kontaktních čoček provádíme odborně a na moderních přístrojích, které Vám zaručují pohodlí, bezpečnost a správnost naměřených hodnot. Úzce spolupracujeme s lékaři, tzn. že všichni naši klienti mají dvojnásobnou péči.

Jak zvolit správný typ kontaktních čoček?

Je třeba zvážit, pro jaký účel chcete kontaktní čočky nosit, současně musíme přihlédnout také k možnosti správné korekce vzhledem k refrakční vadě. Není nijak neobvyklé, že se naměřené hodnoty ve Vašich brýlích mohou lišit od finální hodnoty Vašich kontaktních čoček. Pokud se rozhodnete nosit kontaktní čočky, pamatujte, že kontaktní čočka je doplněk k Vašim brýlím a ne opačně. Počítejte i s pravidelnými kontrolami, které máte zdarma a které nejsou nijak náročné. Všechny informace Vám rádi poskytneme na našem pracovišti. Budeme se na Vás těšit.

http://www.ocni-optika-kladno.cz