VÝKONNÝ A TICHÝ, TO JE SENCOR SBU 8850NP

Víte, co vám nejlépe a ve zdraví umožní přečkat zimní období? Ano, je to ovoce, ořechy, zelenina, semínka a další takzvané superpotraviny, které dodají energii vašemu tělu během celého dne. „Celého dne“… , říkáte si, „ale třeba v práci to tak jednoduché není, aby si člověk krájel jablka nebo loupal pomeranče a semínka…“. To ale není vůbec žádný problém, jestliže tedy máte Super mixér Sencor SBU 8850NP. Pak si připravíte nápoj či pokrm doma dopředu.  

Tento přístroj promění všechny uvedené suroviny na dokonalou tekutou energii pro vaše tělo. Zdravé mixy vás osvěží, pomůžou zvýšit výkonnost či k regeneraci po sportovním výkonu, zlepší kvalitu spánku i trávení. Super mixér je vybavený technologií Sencor® Nutri Smart Blending s přednastavenými programy, sedmi režimy mixování plus pulzním režimem pro krátkodobé míchání a drcení ledu na zmrzlinu. Jeho šest vysoce kvalitních nožů z nerezové oceli pokrytých vrstvou titanu dosahují 33 000 otáček za minutu. Extrahují tak těžko dosažitelné výživné látky obsažené v semínkách, obilovinách či ořeších a materiál nožů nezpůsobuje ztráty enzymů a vitamínů z ovoce.

Bezpečnostní mechanismus umožňuje spuštění pouze ve správné poloze. Jestliže si stěžujeme, že tak výkonné mixéry jsou i hlučné, tady tomu tak není, Sencor SBU 8850NP je vybaven speciálním krytem redukujícím hluk oproti konkurenčním výrobkům až o pětinu. Nádoba o objemu 2 l je vyrobeny z vysoce odolného materiálu TRITAN (PCTG, bez BPA), s příkonem 2 000 W.

SENCOR SBU 8850 NP je dostupný za cenu 8 999 Kč.