Veřejná sbírka pro zraněné strážníky

Strážníkům, kteří se před čtrnácti dny velmi vážně zranili při dopravní nehodě v Kladně, bude možné finančně přispět. Rada města odsouhlasila zřízení veřejné sbírky s názvem „Strážníci“.

„Sbírka je již schválená Krajským úřadem, a protože se jedná o naléhavou situaci, běží sbírka už od pondělí 5. září. Já pevně doufám, že se pro strážníky i jejich rodiny podaří nashromáždit co nejvíce finančních prostředků, které se jim poté rozdělí. Bohužel to zatím vypadá, že následky zranění z dopravní nehody si vyžádají dlouhodobou léčbu a následnou rehabilitaci, na což budou právě tyto finanční prostředky využity. Věřím, že tato pomoc přispěje k tomu, že se k nám kluci zase brzy vrátí“, řekl za kolektiv kladenských městských policistů jejich ředitel Stanislav Procházka.

Sbírka je vyhlášena jako celorepubliková a přispívat můžete jak do pokladničky, která je umístěna v Městském informačním centru na třídě TGM, tak na bankovní účet, a to až do 30. června 2012.
Číslo účtu je 1249-0388064309/0800.

Vybrané finanční prostředky bude spravovat vedoucí Finančního odboru Magistrátu města Kladna.

Tři strážníci Městské policie Kladno se vážně zranili při plnění svých služebních úkolů. Ve vážném zdravotním stavu byli převezeni do pražských nemocnic.

www.kladno.cz