V Aquaparku Kladno proběhne Den zdraví

Dnes 13. 1. 2012 od 18 do 20 hod. se koná ve vestibulu Aquaparku Kladno další Den zdraví. Pro všechny účastníky tohoto setkání bude k dispozici masáž rukou ZDARMA. Poprvé na tuto akci dorazí cvičitelka fitboxu Dana Hrmová, která již delší dobu s výživovou poradkyní PhDr. Zdenkou Haismanovou nabízí svým klientům zajímavý kurz na redukci tělesné váhy.

Díky kombinaci správné výživy a pohybu se mohou všichni účastníci tohoto programu cítit lépe a to i po psychické stránce.

Společnost Sportovní areály města Kladna pravidelně jednou měsíčně organizuje setkání všech lidí, kteří se chtějí zbavit svých nadbytečných kilogramů nebo potřebují pomoci svému tělu tím, že změní své stravovací návyky. Na tuto akci přichází i ti, kteří si chtějí pouze potvrdit, že jejich současný životní styl je příznivý pro jejich organismus. Vzhledem k tomu, že mnoho i aktivně založených návštěvníků kladenských sportovišť přesně neví, jak dodržovat svá předsevzetí, měly by se právě Dny zdraví stát tradičním setkáním těch, kteří potřebují dlouhodobou kontrolu fyziologických ukazatelů.

Zdravotníci z občanského sdružení Asociace první pomoci ČR (www.first-aid.cz) jsou vždy připraveni bezplatně změřit základní ukazatele tělesné kondice jako je tlak krve, hladina glukózy v krvi, saturace kyslíku, podíl tělesného tuku a spotřebu kalorií. Každý účastník si domů odnáší evidenční kartičku, do které se zapisují jednotlivé naměřené hodnoty tak, aby bylo možné zpětně porovnávat výsledky měření při dalších setkáních.

I během první letošní akce se můžou všichni příchozí těšit na rady od odborné poradkyně v oblasti výživy a suplementace PhDr. Zdenky Haismanové (www.jimprozdravi.cz), která bude všem zájemcům odpovídat na dotazy spojené se správnou výživou a životosprávou. Na základě dlouhodobých měření výše uvedených ukazatelů pak může tato dietoložka všem zájemcům pomoci upravit jejich stravovací režim.

Dalším partnerem Dne zdraví je firma Domeček zdraví (nám. Starosty Pavla 5, Kladno), která svým klientům nabízí biopotraviny a zdravou výživu. Dle dohody se zástupkyní této společnosti, paní Jitkou Hujovou, je možné některé z těchto produktů na každé akci bezplatně ochutnat.

Na konci každého Dne zdraví jsou vylosováni 2 šťastlivci, kteří získají balíček biopotravin a zdravé výživy od firmy Domeček zdraví a jeden šťastlivec může uplatnit poukázku na hodinovou konzultaci zdarma od PhDr. Zdenky Haismanové.

www.kladno.cz