Užitečný tip, jak ušetřit v kuchyni

V každé české domácnosti se vaří, někde denně, někde méně často - a při nákupu surovin na vaření hospodyňky utratí měsíčně nemalý obnos. Z časových důvodů ženy kolikrát koupí něco, co je sice kapku dražší, ale ušetří jim to práci při vaření, protože v dnešní době platí, že i čas jsou peníze. 

Už jste zkusili ušetřit si práci i peníze zároveň? Usnadnit si cestu ke kvalitnímu výsledku kuchyňské práce chce spousta matek od rodin, nežijeme v době Magdalény Dobromily. Kořenící směsi, které jsou pečlivě namíchány a vyladěny v tom správném poměru jednotlivých složek zaručí dochucení jednoduše a snadno, a pokud ho pořídíte ve větším, ekonomickém balení, ušetříte i peníze.

Koření musí být čerstvě balené, aromatické, nevyčpělé týdny stání v překladištích a skladech, a pokud je balené po 100g a více prostou matematikou snadno zjistíte, co se vám vyplatí. Supermarkety a maloobchodní síť v ČR vůbec má v nabídce sáčky s kořením, kde se na dně sáčku krčí nějakých 15g, v barevném obalu zvučné značky, kde jen za obal zaplatíte třetinu ceny.

Máme pro vás užitečný tip: kupujte koření ve větším balení a mimo síť supermarketů na www.nejenkoreni.eu a pokud nechcete platit poštovné při nákupu přes internet, jednoduše si zavolejte na 736 687 921 a vyzvedněte vaši objednávku koření na Kladně na Sítné u Albertu.