Tipy na vánoční dárky - Dárkový set peřin z hedvábí, garážový vysavač...

Opět jsme pro Vás vybrali napříč našimi klienty tipy na vánoční dárky.   

Tentokrát je to luxusní ložní souprava, kterou ocení každá žena, garážový vysavač, který potěší především muže a nezapomněli jsme ani na nejmenší, s hravými voskovkami si užijí spoustu zábavy.

Dárkový set Johann Malle z hedvábí
Luxusní dárkový set s peřinou a polštářem z přírodního hedvábí nebo v alternativě přírodního hedvábí s bavlnou. Předností pravého hedvábí jsou jeho unikátní vlastnosti, punc luxusu a celoroční užití, dokáže sát pot, v létě příjemně chladit a naopak v zimě hřát. K dostání na www.johann-malle.cz nebo v showroomech Johann Malle od 16 490 Kč. 

Garážový vysavač GarageVac   
Speciální vysavač GarageVac je vždy po ruce a lze jej umístit prakticky všude a nemusí to být zrovna garáž, kde bude tento vysavač pomáhat s úklidem. Hodí se do bytu, rodinného domu, na chatu, pro hobby apod. Využívá vysoce účinnou trojitou mikronovou filtraci včetně HEPA filtru. Je dodáván včetně příslušenství a elastické hadice, která se může natáhnout až na 12m. Není tedy třeba přenášet těžký vysavač a navíc nepřekáží. Z jednoho místa s ním vysajete až 100m2. K dostání za 4 800 Kč na www.garagevac.cz

Voskovky Kores Krayones JUMBO 
Jsou ideální pro malé školáky i předškoláky. Barvy voskovek Kores Krayones jsou zářivé díky vysokému obsahu pigmentu. Voskovky mají trojhranný ergonomický tvar a jumbo velikost je ideální i pro ty nejmenší kreslíře. Kores Krayones nabízí jemné a plynulé kreslení a svým složením jsou pro děti naprosto bezpečné. Při kreslení navíc nešpiní. Kores Krayones JUMBO 12 barev jsou k dostání za 117 Kč.