Svěřte se privátnímu finančnímu poradci

Díky nezávislému privátnímu finančnímu poradenství získáte průměrně 10% ročního příjmu navíc. Určitě jste už ve svém životě vyslovili větu: "Peníze nejsou všechno." Přesto jsou peníze pro život velmi důležité, a abyste je získali, musíte tvrdě pracovat. Prohlédněte si svůj měsíční výpis z účtu a svou výplatní pásku. Kam se všechny ty peníze, které jste vydělali, ztrácejí? Máte pocit, že si nedopřáváte žádný luxus, a přesto se Vám peněz nedostává? Je pravděpodobné, že i ve Vaší domácnosti leží skryté peníze. Peníze, na které ani nemyslíte, protože je jednoduše každý měsíc platíte, aniž byste z nich něco měli. Většinou se schovají v šuplíku, kam ukládáte smlouvy s pojišťovnami, bankami, stavebními spořitelnami a ostatními finančními institucemi.

Jako privátní finanční poradce provádím komplexní analýzu Vašich financí a vyhledávám finanční rezervy. Dokáži Vám tak přinést peníze navíc.

Dosavadní výsledky v České republice ukazují, že kvalitní privátní finanční poradce dokáže pro klienta získat finanční prostředky až ve výši 10% ročního příjmu navíc. S rostoucím příjmem klientů pak automaticky roste také finanční přínos optimalizace.
 
Chcete poradit, která stavební spořitelna či hypoteční banka nabízí nejvýhodnější produkty na trhu? Nevíte, na jakou částku pojistit svou nemovitost? Zajímá vás, jak správně odkládat finance a spořit na důchod? Nebo chcete pouze vědět, kde nejvýhodněji uložit peníze, aby přinesly profit? Zeptejte se na vše, co vás zajímá – připravte si dotazy na schůzku i písemně, ať na nic nezapomenete.
 
Svěřte se do rukou odborníků
 
Nemáte zcela jasno, jak investovat vaše peníze? Dejte na rady zkušeného odborníka na finanční poradenství a domluvte si nezávaznou schůzku zcela zdarma! Sestavíme vám finanční plán, který vám ukáže, jak správně investovat! Zhodnocujte vaše finance již dnes!
 
Kdo je to nezávislý finanční poradce
 
Nezávislý finanční poradce dokáže zcela nezávazně poradit, jak efektivně pracovat s financemi. Práce nezávislého finančního poradce je zajistit, aby klientovi peníze co nejefektivněji sloužily a zajistily vše, co od života ve finanční sféře očekává. A přesně takové nezávislé finanční poradenství vám mohu nabídnout.
 
Díky své nezávislosti a majetkové neprovázanosti na finančních institucích stojím plně na straně klienta a jsem připraven vypracovat více návrhů řešení pro splnění klientových cílů.
 
Splňuji všechny právní a zákonem stanovené podmínky pro svoji činnost.
 
Nejsem finančně provázán s žádnou finanční institucí, a proto vybírám z různých produktů to nejvýhodnější řešení pro danou situaci a požadavek klienta.
 
Při návrhu řešení klientova cíle, bereme ohled i na produkty, které již využívá.
 
Cíl práce nezávislého finančního poradce
 
Za hlavní cíl práce nezávislého finančního poradce se považuje dobře vypracovaný finanční plán, kterého se klient může držet a díky kterému může ušetřit až třetinu svého finančního příjmu. Jako nezávislý finanční poradce jsem schopen vypracovat finanční plán, který Vás nasměruje, jakou cestou se máte vydat, aby Váš rozpočet nebyl příliš zatížen a aby došlo ke splnění Vašich přání ve správný okamžik.
 
Služby nezávislého finančního poradce
 
Mezi základní služby, které nezávislý finanční poradce ovládá, patří zpracování finančního plánu dle důkladně provedené finanční analýzy. Do základního balíčku služeb nabízených nezávislými finančními poradci patří zajištění rodiny a rodinných příjmů, zajištění majetku a budoucnosti formou různých spoření, využívání dotací od státu a investic.
 
Proč mít svého finančního poradce?
 
Nezávislý finanční poradce by měl být součástí každé rodiny, protože jen málokdo ví, jak opravdu uspořit peníze, které budou v budoucnosti potřebné. Nezávislý finanční poradce je schopný objektivně posoudit více možností a vybrat z širokého portfolia tu pravou variantu, která bude klientovi sedět na míru.
 
Charakteristické rysy našich poradců
 
Jako nezávislý finanční poradce pracující pro společnost Fincentrum,a.s., využívám silné analytické zázemí, znalosti, vědomosti a know-how ve finančním světě. Díky stabilnímu zázemí a firemnímu vzdělávacímu systému jsem schopen komunikovat s lidmi na úrovni a přizpůsobovat se měnícím se podmínkám, zodpovídám za odvedenou práci, ke které přistupují vždy profesionálně.
 
Záruky klientům
 
o bezplatnost
o úspora času
o nezávislost a objektivita poradenství
o profesionalita poradenství
o zastupování vůči finančním institucím
o seznámení s využitím všech daňových úspor, které finanční trh nabízí
 
Má činnost
 
Zaměřuji se na dlouhodobou spolupráci se svými klienty s cílem zabezpečit:
 
· analýzu potřeb a cílů
· servis v oblasti informatiky
· servis finančních produktů
 
S klienty udržuji dlouhodobý vztah a starám se tak o celé portfolio klientových produktů. Ke každému klientovi přistupuji individuelně a aktivně spravuji veškeré již využívané produkty.
 
Máte zájem o více informací?
 
Vzhledem k velkému zájmu o naše služby, objednejte si prosím předem svou konzultační hodinu ještě dnes zcela zdarma a nezávazně.