Od čtvrtka do pátku řešili policisté několik nehod

Dopravní policisté mají už druhý den napilno. Zaměstnává je řada nehod. Dvě havárie motocyklů, převrácený kamion, srážka osobáků u Třebusic.

Dopravní nehoda osobního a nákladního vozidla byla ohlášena jako první ve čtvrtek krátce před sedmou hodinou ranní poblíž Třebusic u Kladna.

Operační středisko hasičů na místo události vyslalo profesionální jednotku hasičů z Kladna, ta na místě zjistila, že se jedná o střet nákladního a osobního vozidla, nákladní vozidlo skončilo po nárazu na boku. Hasiči poskytli jedné zraněné osobě předlékařskou pomoc a provedli protipožární opatření na obou havarovaných vozidlech.
 
Přes deset hodin byla zavřená komunikace u Velké Dobré, kde se kolem půlnoci převrátil kamion. Jak řekla mluvčí kladenských policistů Jana Šteinerová, šofér vozu pravděpodobně nezvládl řízení. „Vyjel mimo silnici a převrátil vozidlo na bok," uvedla mluvčí Šteinerová. Řidič byl zraněn lehce, zdravotníci ho ošetřili na místě. Ale vysypaný náklad blokoval silnici až do pátečních 14 hodin.
 
Nehoda mopedu a osobního vozidla značky Chevrolet zablokovala silnici mezi Vinařicemi a Kladnem-Švermovem. „Padesátiletý řidič mopedu byl převezen do nemocnice," vyjádřila se k případu mluvčí Šteinerová.
 
V pátek dvacet minut po patnácté hodině se stala v Kladně nehoda na křižovatce ulic Unhošťské a Kročehlavské. Podle policejní mluvčí Jany Šteinerové se zde srazil motocykl babeta s osobním vozidlem. "Motocyklista neutrpěl očividné zranění, přesto byl odvezen na lékařskou prohlídku," sdělila mluvčí.  Kvůli vyšetřování příčin nehody bude doprava v místě ještě nějakou dobu omezena.