Medvěd je připraven - zlepšení kondice a redukce váhy

Léto se blíží! Tedy alespoň v představách nás všech, kteří si v plavkách přijdou jako medvědi. Jenže s tím stejně nic nenaděláme.… A nebo jo?

Pojďme s tím společně něco udělat a všechny ty medvědy připravit na léto! Od začátku dubna startujeme pilotní projekt s názvem Medvěd je připraven, který nabízí všem dospělým členům Věrnostního klubu SAMK možnost změnit nejen postavu, ale třeba i svůj životní styl díky úpravě životosprávy, volbě správné intenzity a formy pohybu a na základě dostatku pravdivých informací o tom, co se to s námi děje. A to vše pod bedlivým dohledem našich odborných konzultantů. A nejde jen o hubnutí, zapojit se mohou i ti, kteří naopak potřebují nějakou tu svalovou hmotu přibrat, schovat vyzáblé kosti a konečně začít nakupovat jinde než v dětských velikostech.

Po dobu 6 měsícům budou mít účastníci možnost navštěvovat konzultace výživové poradkyně, dále přednášky, workshopy či ochutnávky vhodných výrobků. Každému účastníkovi bude sestaven individuální tréninkový a výživový plán obsahující osobní tréninky s profesionální trenérkou, pravidelnou indoorovou nebo outdoorovou skupinovou aktivitu a plavání pod odborným dohledem. Mimo to budou mít účastníci k dispozici vymezený webový prostor, kde budou moci čerpat informace o zdravé výživě i výrobcích, diskutovat o všem, co je v této oblasti zajímá a být prostě „On-line“ tak, abychom jim maximálně dopomohli dosáhnout svého cíle stanoveného na začátku projektu.

A protože každý z nás potřebuje nějakou tu motivaci, čekají na každého z účastníků, který splní svůj stanovený cíl odměny například ve formě dárkových poukazů na TermoKryoliposukci od kosmetického centra IP Beauty Kladno, či poukazy na další spolupráci s partnery projektu, kterými jsou výživová poradkyně PhDr. Zdenka Haismanová, Studio Fit Boxu Dany Hrmové, Domek Zdraví, Kosmetické studio Jitky Hujové a samozřejmě SAMK. A možná na Vás čeká i zájezd za medvědy a nebo k moři, podle toho, co si zasloužíte!

Pokud se Vám tento projekt líbí a máte zájem se zúčastnit, pošlete nám e-mail na klub@samk.cz. Ale pozor, uzávěrka přihlášek je 18. 3. 2012 a počet účastníků je omezen, takže neotálejte moc dlouho!

www.kladno.cz