Kladenské diváky navštíví Partička z Primy

Zřejmě nejpopulárnější televizní zábavný pořad současnosti Partička míří za kladenskými diváky. Scénky, při nichž čtveřice herců plní neznámé úkoly, si už oblíbili diváci všech věkových kategorií.

Ve čtvrtek 17. listopadu dorazí parta kolem Partičky také do kulturního domu na Sítenském náměstí. Tentokrát odehrají herci své bez přítomnosti televizních kamer. Jde o nový projekt divadelního formátu. „Kladno je po Kolínu druhé město, kam s tímto projektem dorazíme. Pro velký zájem jsme přidali k večernímu představení ještě jedno odpolední od pěti hodin,“ uvedl manažer zájezdové Partičky Jiří Kratochvíl.

Partička se přitom natáčet nepřestává. S divadelní formou začalo její osazenstvo letos na podzim objíždět česká města, aby ji měli všichni zájemci možnost vidět na vlastní oči. Kladenští diváci si tak vychutnají v reálu humor Michala Suchánka, Richarda Genzera, Ondřeje Sokola, či Igora Chmely. Čtveřici, stejně jako v televizním studiu, také na zájezdech režíruje moderátor Daniel Dangl za hudebního doprovodu Mariána Čurka. Večerní představení začíná v 19 hodin.
 
Co je to Partička?
Zábavná improvizační show, kde nikdo dopředu netuší, co se bude dít. Právě spontánnost a improvizační mistrovství herců dělá z každého dílu jedinečnou událost. Je to kouzlo okamžiku, které vzniká přímo před kamerou.
 
K úspěchu Partičky přispívá výrazným dílem i zadavatel témat – moderátor. Divákům představí každou hru tak, aby jí rozuměli a zvonkem ji spouští nebo ukončuje. Případně zadrnčením zvonku do hry vstupuje a mění okolnosti děje. Moderátor je zároveň režisérem celého pořadu.