Právě se nacházíte:

JAKO Z VLASOVÉHO STUDIA

Nechce se vám utrácet peníze za služby kadeřníka, a přitom mít vlasy upravené jako modelka z titulní strany prestižního ženského časopisu? Máme pro vás jednoduché řešení. Pořiďte si šikovnou pomocnici parní žehličku na vlasy ST293PE, která si i s nepoddajnými kadeřemi poradí během chvilky a zkrotí je přesně do takového typu účesu, jenž právě potřebujete.  

Kromě toho, že parní žehlička na vlasy ST293PE nabízí funkci napařování (vlasy během narovnávání hydratuje), je vybavena zatahovacím hřebenem ve středu destičky i ionizačním generátorem (150 000 ions/cm3), oproti předchozím modelům disponuje například ultrarychlou rekuperací teploty a nabízí až deset možností regulace teploty v rozmezí 170-230°C. Další výhodu představují keramické topné články i keramický povrch nahřívacích destiček.

Parní žehličku na vlasy BaByliss ST293PE, která navazuje na dvě své úspěšné předchůdkyně – model BaByliss ST395E a BaByliss ST495E a také na svou mladší „kolegyni“ s titanokeramickým povrchem destiček BaByliss ST292E, koupíte právě za cenu 1 490 Kč, což z tohoto modelu činí momentálně nejlevnější produkt ve své kategorii na českém trhu.

Cena parní žehličky na vlasy ST293PE je 1 490 Kč.

Pokud se však chystáte na cesty, oceníte výhodné balení parní žehličky BaByliss ST396E a cestovní mini vlasové žehličky, které najdete společně v jednom balíčku. Díky zmenšeným rozměrům se vám cestovní model pohodlně vejde třeba do kabelky, nebo do menšího batohu. Na svých cestách, kde potřebujete vypadat upraveně, jej tak budete mít stále po ruce.

Cena balení parní žehličky BaByliss ST396E a cestovní mini vlasové žehličky je 2 590 Kč.