Hrad z Disney Landu v Kladně

Bude to jak na Matějské pouti, slibují pořadatelé. Takových atrakcí, které budou příští víkend na sítenském náměstí, prý Kladeňáci dlouho nepamatují. Kromě obrovského skákacího hradu z dílny Walta Disneyho se mohou malí i velcí těšit na padesátimetrový kolotoč či zorbing ve vodní nádrži.

Peníze z návštěvy jakékoliv atrakce navíc půjdou na podporu dobročinného projektu Dr. Klaun v kladenské nemocnici.

Ten přijdou v sobotu podpořit i kladenští hokejisté, kteří si navléknou klaunské nosy. „Hráči Kladna mezi sebou vyberou finanční částku na naší podporu a přinesou i nějaké plyšáky. Určitě nebude chybět Marek Čurila s Honzou Piskáčkem, kdo všechno z týmu nakonec dorazí, zatím nevím. Necháme se mile překvapit,“ řekla Alena Zdvihalová z humanitární společnosti Chance 4 Children, pod jejíž křídla Dr. Klaun spadá.

Kromě nich by měly na Sítnou dorazit také některé známé tváře showbyznysu. Jména celebrit ale pořadatelé zatím neoznámili.

Na programu bude i slavnostní křest autobusu, díky němuž projekt zviditelňuje své přispěvatele, nebo večerní ohňostroj. Pouťovou náladu budou zpestřovat klauni, kteří mají přichystány různé hry a soutěže.

Projekt Dr. Klaun probíhá v kladenské nemocnici už čtvrtým rokem a v rámci něj například navštěvuje tým klaunů dětská nemocniční oddělení či pořádá semináře pro doktory a sestřičky. Díky němu mají děti v nemocnici také zařízený koutek se zábavnými hrami.

Pouť Dr. Klauna : 22. - 24. července 2011 - náměstí Sítná v Kladně
sobota 23. července
14:00 - zábavný program plný her a soutěží s klauny, balónková show, malování na obličej a další
16:00 - velkolepý křest nového autobusu Dr.Klauna
21:45 - ohňostroj

www.kladno.cz