Hlasujte o nejhezčího žabáka

V závěru roku 2011 proběhla soutěž pro děti o nejhezčího žabáka z areálu Aquaparku Kladno. Dětští návštěvníci měli možnost jakýmkoli způsobem ztvárnit bratrance a sestřenice žabáků Kulikvaka a Kvakulíny, kteří se v loňském roce stali maskoty kladenského aquaparku.

Děti odevzdaly celkem 63 děl, převážně kreslených obrázků, lepené koláže, ale i žabáky z keramiky. Všechna díla jsou velmi povedená, a proto žabáci Kulikvak a Kvakulína nedokáží sami rozhodnout, který z výtvorů je nejhezčí.
Pomozte žabákům s výběrem jejich nejhezčího dvojníka. Fotografie všech prací jsou zobrazeny na webových stránkách Věrnostního klubu SAMK http://klub.samk.cz v rubrice "Soutěže". Zde může kdokoli přidat hlas nejšikovnějším dětem, ale každý může hlasovat pro daný obrázek jen jednou denně.

Hlasování na internetu probíhá až do neděle 12. února 2012, kdy o půlnoci bude vkládání hlasů do této ankety zastaveno.
Pro lepší rozhodování při hlasování budou všechny obrázky vystaveny ve sportovní hale BIOS, kde si je může každý prohlédnout. Autoři jednotlivých dílek, kteří získají největší počet hlasů od veřejnosti, budou odměněni hodnotnými cenami od společnosti SAMK. Hodnotit všechny odevzdané výtvory bude též odborná porota, jejíž úkolem je vybrat nejšikovnějšího autora, který obdrží cenu od ředitele společnosti Sportovní areály města Kladna. Další zvláštní cena bude udělena samotnou autorkou kreslených žabáků Kulikvaka, Kvakulíny a dalších vodních živočichů Romanou Andělovou, která dle svého výběru odmění svého favorita.

www.kladno.cz