Právě se nacházíte:

Den zdraví v Kladně

V pátek 4. listopadu 2011 se poprvé bude konat ve vestibulu Aquaparku Kladno od 18 do 20 hodin akce s názvem Den zdraví. Společnost Sportovní areály města bude pravidelně jednou měsíčně organizovat setkání všech lidí, kteří se chtějí zbavit nadbytečných kilogramů.

Jelikož mnoho i aktivně založených návštěvníků kladenských sportovišť přesně nevědí, jak na to, nebo nemají dostatečnou vůli dodržovat svá předsevzetí, měla by se akce Den zdraví stát tradičním setkáním těch, kteří potřebují dlouhodobou kontrolu fiziologickýh ukazatelů.

Všem zájemcům, kteří si nechají od zdravotnických instruktorů občanského sdružení Asociace první pomoci ČR (www.first-aid.cz) bezplatně změřit základní ukazatele tělesné kondice jako je tlak krve, hladina glukózy v krvi, saturace kyslíku, podíl tělesného tuku a spotřebu kalorií, budou vystaveny evidenční kartičky tak, aby bylo možné zpětně porovnávat zapsané hodnoty při dalších setkáních. Na základě jednotlivých měření může odborná poradkyně přes zdravou výživou PhDr. Zdenka Haismanová (www.jimprozdravi.cz) přímo na místě předat bezplatně několik užitečných rad. Na Dny zdraví v kladenském aquaparku bude také pravidelně docházet zástupce firmy Domeček zdraví, která v Kladně nabízí svým klientům biopotraviny a ostatní produkty pro zdravou výživu, které bude možné i ochutnat.
 
Na konci každého Dne zdraví budou vylosováni 3 šťastlivci, kteří budou mít možnost vyhrát jeden ze dvou balíčků biopotravin od firmy Domeček zdraví nebo získají hodinovou konzultaci zdarma od dietoložky PhDr. Zdenky Haismanové.