Co by IT manažeři měli mít v malíčku

V loňském roce přibyla do nabídky odborných konferencí Počítačové školy Gopas nová akce s názvem ManDay.it, která je určená zejména pro IT manažery a CIO, ale i ty, kteří vedou velké projekty nebo se zabývají IT procesy. Konference poskytne především aktuální informace z oblasti COBITu, DevOps a ITILových procesů. Manažerská konference ManDay.it proběhne 13. března 2019 v Praze.

„Bez techniky se v současné době neobejdeme a úspěšnost firem do jisté míry závisí na tom, jak se podaří jejich cíle sladit s potřebným technologickým zázemím,“ říká Martin Vitouš, odborný konzultant z Počítačové školy Gopas. „Programová náplň konference ManDay.it se zaměřuje především na 3 moderní metodiky nezbytné pro IT management. Nastavit správné směrování IT pomůže COBIT, rychlost a koordinaci při zavádění nových systémů a služeb podpoří DevOps, pro řízení a správu IT služeb je užitečný ITIL.“

Informace o nových verzích ITILu (ITIL4) a COBITu (COBIT19) přinesou na konferenci přední odborníci na daná témata – Martin Vitouš, Deborah Burton, Rado Citterberg a Zdeněk Jelínek. Kromě informací o trendech a novinkách načerpají účastníci i řadu praktických příkladů z praxe a doporučení reálně využitelných řešení. Konference je určená především pro CIO, vedoucí provozu IT, šéfy velkých projektů a všechny, kteří se zabývají IT procesy, optimalizací poskytování IT služeb apod.

ManDay.it 2018 se uskuteční 13. března 2019 v Konferenčním centru GreenPoint v Praze 10. Další informace o konferenci a jejím programu najdete na https://www.manday.it/ .