Právě se nacházíte:

Aquapark Kladno

Aquapark Kladno, který se nachází pouhých 25 km od hlavního města Prahy, nabízí nejrůznější formy vyžití pro všechny milovníky vody, bez ohledu na jejich věk.

Najdete tu plavecký a masážní bazén, tobogány a skluzavky, nebo příjemný dětský koutek pro ty úplně nejmenší. Aquapark je současně sportovním i rekreačním centrem nabízejícím vedle vstřícné otevírací doby také příznivé ceny. V jejich rámci nechybí zvýhodněné permanentky, které jsou navíc využitelné na dalších městských sportovištích.
 
Adrenalin
Jen dobří plavci starší 12ti let mohou vyzkoušet účinky odstředivé síly adrenalinové atrakce Spacebowl. Na konci jízdy každý dopadne do bazénu hlubokého 2,5 m. Bezpečnost po celou dobu jízdy zajišťuje sledovací zařízení.

Tobogány a skluzavky
Především pro mladé lidi je připraven v pavilonu vodních atrakcí klasický tobogán dlouhý 108 m, tobogán Kamikadze a šestnáctimetrová dvoudráhová skluzavka. Na tobogánu Kamikadze je pomocí speciálního měřícího zařízení vyhodnocován čas jednotlivých jízd.

Divoká řeka a průplavová jeskyně
Atraktivním zpestřením rekreačního bazénu v pavilonu vodních atrakcí je divoká řeka. Z tohoto bazénu je možné dále plavat do průplavové jeskyně přes vodní clonu.

Kondiční plavání
Pro sportovně založené návštěvníky jsou v klasickém 25 metrů dlouhém plaveckém bazénu připraveny dráhy pro kondiční plavání.

Sauna a parní aroma kabina
V areálu aquaparku můžete vyzkoušet blahodárné účinky sauny nebo parní aroma kabiny. Obě tato zařízení představují zcela ideální prostředek pro uvolnění a zklidnění.

Odpočinek a relaxace
Senioři a sportovci využijí především příjemné masážní účinky whirlpoolu s teplotou vody okolo 32 stupňů Celsia nebo oddechového bazénu, ve kterém jsou instalována masážní lůžka.

Bazének pro malé děti
Pro děti je tu vyhrazen samostatný dětský bazének se skluzavkou a vodním hříbkem.

http://www.aquapark-kladno.cz